İç ve dış pazarda HAVER Çünkü…
 
Haver Farma İlaç A.Ş., sağlık sektörüne Dünya standartlarındaki ürünleri kazandırmak ve etkili hizmet anlayışıyla ulusal ve uluslararası pazarda faaliyette bulunmak amacıyla 2009 yılında İstanbul’da kurulmuştur.
Şirketimiz pazarlama ve hizmet faaliyetlerinin yanında ürün ruhsatlama konusunda uzman kadrosuyla her geçen gün ruhsatına sahip olduğu ürün portföyünü arttırmakta, bu ürünlerin üretim aşamalarında da aktif olarak yer almaktadır. Günümüz itibariyle Türkiye’nin 12 bölgesinde ve dış pazarda deneyimli ve uzman kadrosu ile üretim, pazarlama ve satış aşamalarında teknolojiye ayak uydurarak, dünya standartlarında ürün ve hizmet portföyü sunmaktadır. Çalışanlarımıza ve çevreye verdiğimiz değer ile sürekli büyüyen, gelecek için öncü projeler geliştiren bir şirket olarak yurtiçi ve yurtdışı pazar payını arttırabilmek için var gücüyle çalışmaya devam edecektir.
Şirketimiz analgesics, spasmolytics, anticoagulants, mucolytics, antiinfectives, enemas, cardiovasculars, antiemetics, bronchodilators, local anesthetics, sedatives, vitamins gibi tedavi alanlarına ait birçok ürünü ulusal ve uluslar arası sağlık sektörünün hizmetine sunmakta olup; her geçen yıl ürün portföyüne yeni tedavi grupları kazandırmaya devam etmektedir.


Üreticilerimiz

Haver Farma İlaç A.Ş., Türkiye’nin dünya standartlarındaki kalite ve teknolojisine sahip olan köklü ilaç üreticileri ile işbirliği yapmaktadır. Partnerlerimiz, Sağlık Bakanlığı mevzuat ve yönetmelikleri ile yürürlükte olan güncel GMP (İyi Üretim Uygulamaları) kurallarını benimseyerek yerli ve yabancı ilaç sektörüne hizmet veren uluslar arası düzeyde kabul görmüş üreticilerdir.
Haver İlaç A.Ş. olarak pazarlamasını yaptığımız ürünlerin üretiminde, en büyük paya sahip olan firma, 1917 yılında kurulmuş olan Türkiye’nin öncü parenteral solüsyon üreticisi olan Osel İlaç Sanayi’dir. Osel İlaç firması geniş ürün yelpazesi ve yıllara yayılan tecrübesi ile yurtiçi ve yurtdışı pazarda talepleri karşılamaktadır. cGMP ve cGLP, ISO 9001:2000, ISO 13485:2003 ve CE belgelerine sahip olan Osel İlaç firması üstün kalite ve teknoloji ile üretim yapmaktadır.